top of page

NOVORODENECKÉ  FOTENIE

Novorodenecka-fotografia-1000.jpg

Cenník a informácie k foteniu

Fotenie novorodeniatok je výnimočné a vyžaduje si špecifický prístup a trpezlivosť. Práve preto mám v tejto oblasti absolvovaných niekoľko certifikovaných školení. Fotiť môžeme buď štylizovaným spôsobom, alebo autentickým štýlom. Novorodeniatka fotím medzi 7–14 dňom od narodenia. Vtedy sú  ešte dobre spavé a ľahko polohovateľné. Fotenie prebieha v mojom fotoateliéri, ktorý mám vybavený všetkým potrebným pre váš komfort. Pri autentickom štýle, môžem prísť po dohode aj k vám domov. Je to čistý a prirodzený štýl fotenia, bez štylizovaného polohovania dieťatka, kde sa kladie dôraz na prirodzenosť bábätka a rodičov . Bezpečnosť a pohodlie dieťatka je pre mňa absolútnou prioritou, preto všetko prispôsobujeme jeho potrebám. Každé dieťatko je iné a treba na to prihliadať pri jeho polohovaní.

Dĺžka fotenia je 2-3 hodiny v závislosti od spavosti dieťatka a zvoleného balíka. Svoj predbežný termín si prosím rezervujte ešte pred pôrodom.

Najskôr si poznačím termín pôrodu, aby som s vami počítala a po narodení dieťatka (ešte z pôrodnice) si termín upresníme, dohodneme všetko potrebné a dám vám inštrukcie k foteniu (ako fotenie prebieha, čo si zobrať so sebou na fotenie, prípadne aké farby sa vám páčia v rámci štylizovaného fotenia. Po fotení vám do 5 pracovných dní pošlem náhľady z fotenia na výber pre ďalšie spracovanie a tlač fotografií. Hotové fotografie odovzdávam cca do 4 týždňov od vášho výberu. Cena základného balíčka je splatná v deň fotenia, zvyšok sa dopláca pri odovzdaní hotových fotografií.

Možnosti objednania doplnkových služieb a produktov

  • Každá ďalšia upravená fotografia nad rámec balíčka 10 €

  • Možnosť dokúpenia všetkých nafotených záberov v elektronickej podobe bez retuše 100 €.

  • Fotenie v domácom prostredí + 30 €

  • Obraz na plátne rôznych rozmerov (cena podľa veľkosti)

  • Fotomagnetka

  • Príplatok za fotenie cez víkend + 30 €

bottom of page